Vybrané TOP kryptoměny dlouhodobě držím ale i s nimi obchoduji na burzách. Baví mě a dělám aktivně i long/short trading. Kryptotrh je stále na začátku a díky velké volatilitě jde dělat zisky i několik desítek procent denně. Čím více institucí a peněz v kryptotrhu bude, tím se průběžně bude volatilita snižovat a proto je dobré být na začátku a využít toho.

Jak jsem začal? Na přelomu roku 2016-2017 jsem poznal ethereum když bylo okolo $11 a bitcoin něco málo pod $800 díky projektům které jsem dělal. Zabýval se obchodováním s ethereem. Viděl jsem jak kurzy stoupají a strhlo to moji pozornost. Své zhodnocené finance jsem tedy ukládal do etherea a do bitcoinu a dál jsem je zhodnocoval. Učil jsem se o těchto kryptoměnách a následně i o blockchainu. Postupně jsem vstřebával informace a začínal objevovat potenciál těchto technologií. Stal se ze mě holder, kurz stoupal a vydělal jsem velké peníze. V druhé polovině minulého roku jsem začal i obchodovat a dělal díky HYPU trhu i desítky procent denně. V lednu přišla korekce ale furt jsem na krásných ziscích oproti minulému roku. Dnes jsme těsně před dalším HYPEM a novým maximem. Pro ty kteří se chtějí v tomto oboru nebo odvětví vzdělávat a třeba se tím i živit nebo si vydělat na dům či auto, představím vám Crypto Kingdom který je vhodný právě pro začátečníky. Jsem už ve více skupinách ale CK mi přijde pro vás jako nejsnadnější a nejrychlejší možnost. Na mém youtube můžete najít stručné videonávody za které si některé skupiny nechávají platit a na mé FB stránce nyní už i vlastní tipy na obchody.

Vzdělávej se a vydělávej, jak to funguje?

Crypto Kingdom je jak pro začátečníky v oblasti kryptoměn, tak i pro pokročilé. Dokonce i pro ty, kteří ještě neví jak si bitcoin zakoupit nebo neumí s burzou. Pokud jste začátečník, dostanete materiály kde se máte možnost naučit veškerý základ. Jak nakoupit bitcoin a jiné kryptoměny, jak je správně uložit, jak je poslat na burzu a další. Ten kdo neumí sám obchodovat na burze nebo se teprve učí nebo se chce do toho teprve dostat je toto vhodná příležitost. Do mobilní aplikace dostáváte signály který coin a za jakou cenu nakoupit, pak nakoupíte a prodáváte se ziskem. Je potřeba počítat s tím, že jak se trh rychle pohybuje tak některý signál nemusí vyjít a od toho jsou stop-lossy které nastavujete a když jdete například do -6%, obchod se uzavře a prodá. Je to tzv. řízení rizika. Signály jsou jen jeden ze čtyř produktů. Poznal jsem, že za krátkodobé nebo střednědobé obchodování si vydělám mnohem víc, než za dlouhodobé držení.

Kolik na obchod investuji a kolik si vydělám?

Příklad: Na signály dávám většinou 0.07 btc a to je na koruny při kurzu $4000 za btc asi 6300 czk. Většinou dosáhnu přes 10% zisk a prodávám protože nechci být ve stresu ale chci být co nejvíce stabilní a v klidu. To znamená, zadám příkaz, ze vkladu spočítám 10%, přičtu ke vkladu a za tuto cenu pak prodávám. Tzn. z 0,07 btc mam 0,007 btc zisk a to je asi 630 czk zisk za jeden signál a ještě se to při dosažení procent většinou přes noc samo prodá ale dávám si i alerty a jedu i dál. 

Členství

Pokud nejmenší členství stojí 1000 czk na měsíc, pak každému dojde, že už po dvou signálech pokud dosáhne 10% získává vklad zpět. Je tedy potřeba si zaplatit členství a mít ještě kapitál na burze který otáčíte. Doporučuje se na signál maximálně 0,1 btc a už i to je dost. Emoce hrají velkou roli a jak jsem psal, měli byste být v klidu. Hlavně na začátku. Za poslední půl rok kdy šel trh dolů, jsem se naučil obchodovat i za této situace. Crypto Kingdom není jen o signálech, ale abyste se naučili do budoucna sami obchodovat.

Byl vydán pro každého kdo má alespoň stříbrné členství 50 hodinový kurz technické analýzy a osobnosti tradera.

A výsledky?