HASHING AD SPACE

Celá prezentace zde: https://youtu.be/pRuKZ34E3Wc

Důležité informace

Každý den, kdykoliv v období od 9:00 do 9:00 následujícího dne musí být odkliknuta reklama přes tlačítko vpravo nahoře Start Minting Ads a po 7 vteřinách odkliknete Complete. Poté zkontrolujte zda máte v backoffice v tabulce Todays Ad Minting: 1/1, pokud není reklama zhlédnuta vidíte 0/1.

Provize se načítají následující den po 9 hodině ráno.

Oficiálně by měl projekt začít druhý týden nového roku. V případě, pokud chcete registrovat další členy, tak v menu pod Sales Affiliate Centre vyberete první možnost, kde dole na stránce odkliknete podmínky a dopíšete konec vašeho reg. odkazu.

Budete vidět 4 odkazy, používejte první affiliate link.

Dosáhli jsme 8000 členů a to je jen začátek! Neuvěřitelný začátek! Oceňujeme Vaši podporu!

Základní informace o Hashing Ad Space

Naše podnikání založili na důvěře, etice, transparentnosti a hodnotě.

Chceme, aby každý uspěl. Bez ohledu na to, jaké jsou vaše osobní obchodní cíle online, máme co nabídnout. Věříme, že jsme postavili něco opravdu jedinečného, ​​které bude růst rok co rok a jsme rádi, že máte zájem vstoupit do naší rostoucí komunity.

Jak funguje náš reklamní systém

Můžete si zakoupit reklamní balíčky a nechat své webové stránky zobrazit našim členům.

Vyberte si mezi našimi reklamními produkty: přihlašovací reklamy, bannerové reklamy a minule reklamy, všechny stojí20 dolarů každý Nastavte svou kampaň a ostatní uděláme.

Získáváme pohledy od kvalifikovaných kupujících přímo na vašich webových stránkách v rámci naší jedinečné platformy pro ražbu reklam

Jsme online reklamní platforma, která láká lidi se společnými zájmy. Všichni se zajímají o domácí podnikání, a to buď přilákáním potenciálních zákazníků k růstu jejich podnikání, nebo prostě vyděláváním ze sledování reklam

Víte, kdo bude prohlížet vaše webové stránky a nápady, a proto můžete očekávat mnohem reaktivnější publikum jako výsledek. Tato znalost naší uživatelské základny činí naši reklamu nadřazenou ostatním.

Proč reklamní platforma?

Snažil jsem se vyzkoušet mnoho online obchodů a reklamních služeb a věděl, jak může být reklama cenné kvality pro online podnikatele.

Hashing Ad Space je vybudován s reklamními funkcemi, které jsou prokázány.
Zahrnuje Traffic Exchange, přihlašovací reklamy a bannerové reklamy spolu s odpočítávacím časovačem, který zaručuje uchování diváků.
Najdete zde statistiky inzerce, testovací software A / B a geografické cílení, které zlepší vaše reklamní výsledky. (Některé funkce mohou být ve vývoji během předběžného spuštění).

Taková reklama může být jedním z nejúčinnějších placených reklam na internetu a díky "minternímu modelu příspěvků" pomáhá spojit se s publikem kvalifikovaných, motivovaných, šťastných podnikatelů na internetu z celého světa a na celém světě.

Jak vyděláváte?

Toto dělá Hashing Ad Space jedinečným. Platí členům za sledování reklam.

"Asimi" je krypto měna, kterou mineme na Hashing Ad Space.
Udělujeme Asimi všem, kteří v daný den sledovali reklamy na naší platformě, a každá reklama sledovaná dostane stejný podíl. Čím více reklam budete sledovat, tím větší je váš podíl v Asimi. Bezplatně můžete vyčerpat jednu reklamu za den.

Můžete zvýšit svou ziskovost tím, že zakoupíte balíčky mincí. Každý zakoupený balíček Minting vám umožňuje vyžít 1 reklamu denně za 365 dní.

Každý balíček stojí 100 USD zakoupených v Asimi, z nichž 100% je vráceno do peněženky za 365 dní. To činí každý balík Minting Booster v podstatě volným vlastnictvím, a vytváří zisk, protože vás kvalifikuje pro větší podíl nově vyráběného Asimi každý den.

Neexistuje žádný limit na výši zisku, který může generovat balík mincí. Můžete si zakoupit co nejvíce z těchto balíčků Minting Booster, jak si vyberete.

Balíčky balíčku Minting Booster hrají důležitou roli v našem obchodním a symbolickém ekosystému. Vytvářejí další zisky pro naše členy, kteří sledují reklamy, udržují náš ekosystém tokenů Asimi robustní a zajišťují, že naše členství má skutečný zájem o on-line podnikání - což zaručuje pro naše inzerenty cenné sledované publikum

Odměňujeme členy, kteří se nejvíce angažují v našem podnikání:
Lidé, kteří s námi vynakládají peníze na reklamu, a lidé, kteří tráví čas u reklam.

Udržitelnost s hodnotou

Hashing Ad Space je postaven pro celoživotní příjem.Jedná se o REAL podnikání se skutečnou hodnotovou nabídkou.Naším hlavním produktem je reklama.Naše odměňování pomocí mincí přinášejí lidem na reklamní platformu, tráví čas tam a sledují reklamy,přidávají hodnotu reklamní komunitě a jsou odměňováni k tomu (vydělávají peníze)Systém roste ekologicky.Lidé chtějí jednoduše vydělat peníze z domova. To staví publikum. Čím více lidí se dívá na reklamy, tím je cennější reklama, tím více lidí chce přijít a inzerovat, tím více reklamy nakoupí, tím výnosnější je podnikání, tím více můžeme platit našim minterům.To je přínos poskytování obou služeb na jedné platformě.Zde je velká hodnota pro inzerenta. Naše podnikání se časem stává cennějším.

A co nového, jak to funguje?

Token se nazývá Asimi. (a-sim-ee) "Asimi" je řecký překlad pro stříbro.

Asimi je nástrojový token pro výhradní účely nákupů online reklamy a jedinečný systém odměňování ražení výlučně pro Hashing Ad Space.

Asimi bude jediným způsobem platby v Hashing Ad Space, včetně všech reklamních nákupů, výdělků a výběru. Asimi nemá ICO (Initial Coin Offering). Jedná se jednoduše zakoupené za použití reklamy na otevřené burze.

Otevřená burza - vlny - je také tam, kde může držitel / nositel Asimi snadno a rychle odesílat, přijímat nebo vyměňovat za BTC, ETH, USD, EURO bez omezení.

Stabilita symbolického ekosystému je nejdůležitější.
Já, Luke Millard, jsem také generální ředitel Asimi. Asimi jsme vytvořili v samostatné firmě, která dává větší flexibilitu a přidává další vrstvu stability ekvivalentu tokenu.
Můžete si přečíst celý whitepaper, včetně ekonomické zprávy.

Bude Asimi stát za to?

Trh bude vždy stanovovat cenu od prvního dne na decentralizované výměně vlny (DEX) a dalších burzách, se kterými se budeme moci v budoucnu seznamovat.
Samozřejmě, v ideálním případě by bylo skvělé vidět, že token bude růst v hodnotě, a naši držitelé tokenů budou mít exponenciálně rostoucí odměny a změnu mnoha životů v procesu.

Asimi je prostě způsob zpracování transakcí a odměňování mincí. Nákupy produktů jsou uvedeny v USD - což znamená, že hodnota reklamního nákupu zůstává vždy stabilní. Tato cena se automaticky vymění za Asimi za současnou tržní hodnotu v době nákupu.

Hodnota tokenu bude udržována vzrůstající a stabilní díky rozsáhlému výzkumu a modelování tokenomiky.

Také část zisku z prodeje společnosti je přidělena na investice do externích důlních / hlavních uzlů pro další mince / žetony. Toto není investice pro členy, ale je navržena tak, aby nadále přidávala hodnotu Asimi.

V dlouhodobém horizontu udržuje externí těžba / uzly stabilní cenu Asimi, protože naše vnější příjmy musí být vyměněny za Asimi.

Nemáme legálně povoleno veřejně předpovídat cenu, nicméně po mnoha modelech a hodinách strávených pomocí krypto měnových a symbolických ekonomických poradců vidíme velké hodnoty pro hodnotu symbolické ceny dlouhodobě.
Jako společnost jsme se zavázali k dlouhodobé stabilitě Asimi.

Jak velký bude Hashing Ad Space?

Můžeme zde vytvořit něco velmi zvláštního a vidím, že Hashing Ad Space se stane jedničkou na internetu v oblasti reklamy a příjmů, protože jeho reálné, jednoduché, výnosné a podnikatelské lidi mohou důvěřovat.

Naším cílem je zajistit, aby všichni, kdo se k nám připojili, našli úspěch, bez ohledu na to, kolik lidí to nakonec zahrnuje. Dbáme na naše členy. Mou prioritou je vybudovat pro všechny účastníky nejvýhodnější podnikání.

Omezení výběru a nákupu.

Chceme, aby členové měli vždy po celou dobu plnou kontrolu nad svým účtem.

Výběry budou zpracovávány každých 48 hodin
od 50 dolarů - maximálně 10 000 dolarů na vyžádání.
Z odvolání žádosti, až do platby, nastane minimální 24hodinová prodleva, aby byl zajištěn dostatečný čas k odhalení podvodného chování.
(Chceme-li chránit uživatele, pokud byl členský účet napaden, pak bychom měli před každou přemístěním prostředků 24 hodin opravit nějaké problémy)

Nákupy:
Reklama: Neexistuje žádný limit na množství reklam, které si můžete zakoupit

Reklamní bloky poskytují určitý počet reklamních zobrazení. Tyto zobrazení budeme i nadále doručovat, dokud nebudou použity.

Balíčky booster: V současné době neexistují žádné limity pro nákupy jednotlivých balíčků Minting Booster Package. Nicméně, bude existovat omezení pro firemní prodeje Minting Booster v daném týdnu. To se bude lišit a bude vypočítáno na základě prodeje reklam, hodnot Asimi a celkového zisku z prodeje společnosti.

Jak affiliate plán funguje?

Odměňujeme každého, kdo pomáhá šířit slovo o Hashing Ad Space.

Členové se budou muset nejprve stát "affiliate", aby získali provize.
Partnerský prodej bude muset přijmout podmínky a zaplatit jednorázový poplatek ve výši 30 USD.
Z právního hlediska se kryptoměny a víceúrovňové affiliate struktury nemíchají.
Chceme, aby Hashing Ad Space byl velmi jasný, že jsme reklamní služba, nikoliv MLM, a proto se zde nenachází žádná víceúrovňová marketingová struktura.Prodejní partneři obdrží 4% veškerého nákupu (nákupu) balíku, který uskuteční některý z jejich přímých doporučení po celý život.
50% jakéhokoli nákupu reklamních balíků uskutečněného některým ze svých přímých doporučení po celý život.

Úplné podrobnosti o tom, co znamená být prodejní pobočkou, naleznete v pobočce "Affiliate Sales Center"

Luke Millard, Generálního ředitel