CRYPTON DIGITAL

Crypton Digital je evropská akciová společnost zabývající se blockchainem a kryptotechnologiemi. Je kombinací kreativních lidí a zkušených developerů v oblasti kryptosvěta. Poskytujeme služby v oblasti těžení kryptoměn, vytváření produktů i služeb a věnujeme se přinášení technologických novinek na trh. Náš tým vytváří spolupráce s experty v daných odvětvích a máme zájem ponořit svět kryptotechnologií i do jiných průmyslů, např. systémem využívání tepla a zelené energie. Na základě dlouhodobých partnerství a dlouhodobého využívání našich technologií umíme zajistit klientům a korporacím dlouhodobou spolupráci.

Hlavy společnosti: Peter Maris, Milan Bozik, Erik Jencik, Miro Blasko  

Kde se nachází naše kryptofarmy? Z bezpečnostních důvodů nezveřejňují přesné umístění kryptofarem na jejich webu. Od března 2016 mají zkušenosti s provozováním kryptofarem na území Slovenska. Jejich farmy se postupně rozrůstají i mimo Českou republiku. Soustředí se na rozšiřování privátních multifunkčních farem v Evropě po kterých je velký zájem.

Proč Crypton Digital? Jejich vize je založena na myšlence svobodného otevřeného trhu. Crypton Digital tvoří vyvážený tým sestávající z odborníků napříč různými oblastmi.

Mají několikaleté zkušenosti s krypto technologiemi, vývojem a výzkumem v IT sektoru, ale také s analytikou, marketingem, obchodem a zelenou energií. Vidím obrovský a zároveň nedostatečně využitý potenciál v blockchain technologii.

Nový hedge fund s bankovní licencí

    Jak to funguje?

  • Registrace a verifikace
  • Zaslání prostředků do fondu
  • Nákup TOP10 & ALT10
  • Bezpečné uložení
  • Pohodlné sledování portfolia

CD Hodl Index zajišťuje správný výběr portfolia kryptoměn, které jsou nejstabilnější na trhu a mají dlouhodobý potenciál růstu ceny. Portfolio kryptoměn je vybíráno na základě parametrů jako jsou technologická vyspělost a potenciál, rovněž technologické zázemí kryptoměny a tržní kapitalizace.

Cílem CD Hodl Indexu je zajistit jednoduchý přehled a ulehčit klientům od přebytečného úsilí zjišťovat informace např. o tom jakou kryptoměnu nakoupit, kde ji nakoupit a kde ji mít dlouhodobě a bezpečně uloženou. Výhodou je to, že portfolio je aktivně spravována a každý měsíc probíhá tzv. rebalanc mincí, které jsou v portfoliu nakoupené.

CLOUD

Ve službě CLOUD si klient pronajímá výkon od společnosti na těžbu kryptoměn. Tuto službu firma poskytuje po dobu jednoho roku. Klient těží prostřednictvím CLOUDu kryptoměny, o které má zájem, kde má možnost využít i doporučení firmy. Všechny náležitosti má pod správou společnost (např. energie, prostory, servis). V CLOUDu se věnujeme těžbě likvidních kryptoměn, které klient dostává vyplaceny na týdenní bázi v podobě vytěžených mincí dané kryptoměny, kterou se rozhodne těžit. Pokud má klient zájem, tento produkt může prodloužit o další rok.

Business plán

Prezentace

Marketingový plán: https://docdro.id/uLWCdIp

Hedge fond: https://docdro.id/qOnsGnX

Crypton digital podporuje například známý MMA zápasník Gábor Borároš