CRYPTON DIGITAL

Crypton Digital je evropská akciová společnost zabývající se blockchainem a kryptotechnologiemi. Je kombinací kreativních lidí a zkušených developerů v oblasti kryptosvěta. Poskytujeme služby v oblasti těžení kryptoměn, vytváření produktů i služeb a věnujeme se přinášení technologických novinek na trh. Náš tým vytváří spolupráce s experty v daných odvětvích a máme zájem ponořit svět kryptotechnologií i do jiných průmyslů, např. systémem využívání tepla a zelené energie. Na základě dlouhodobých partnerství a dlouhodobého využívání našich technologií umíme zajistit klientům a korporacím dlouhodobou spolupráci.

Kde se nachází naše kryptofarmy? Z bezpečnostních důvodů nezveřejňují přesné umístění kryptofarem na jejich webu. Od března 2016 mají zkušenosti s provozováním kryptofarem na území Slovenska. Jejich farmy se postupně rozrůstají i mimo Českou republiku. Soustředí se na rozšiřování privátních multifunkčních farem v Evropě po kterých je velký zájem.

Proč Crypton Digital? Jejich vize je založena na myšlence svobodného otevřeného trhu. Crypton Digital tvoří vyvážený tým sestávající z odborníků napříč různými oblastmi.

Mají několikaleté zkušenosti s krypto technologiemi, vývojem a výzkumem v IT sektoru, ale také s analytikou, marketingem, obchodem a zelenou energií. Vidím obrovský a zároveň nedostatečně využitý potenciál v blockchain technologii.

Hlavy společnosti: Peter Maris, Milan Bozik, Erik Jencik, Miro Blasko 

PRODUKT CLOUD

Ve službě CLOUD si klient pronajímá výkon od společnosti na těžbu kryptoměn. Tuto službu firma poskytuje po dobu jednoho roku. Klient těží prostřednictvím CLOUDu kryptoměny, o které má zájem, kde má možnost využít i doporučení firmy. Všechny náležitosti má pod správou společnost (např. energie, prostory, servis). V CLOUDu se věnujeme těžbě likvidních kryptoměn, které klient dostává vyplaceny na týdenní bázi v podobě vytěžených mincí dané kryptoměny, kterou se rozhodne těžit. Pokud má klient zájem, tento produkt může prodloužit o další rok.

DALŠÍ PRODUKTY

Naše cesta - Business plán

Záznam posledního webináře

Ke stažení

Marketingový plán: https://docdro.id/uLWCdIp

Crypton digital podporuje například známý MMA zápasník Gábor Boráros

Fotogalerie