CRYPTOLAND FUND

Crypto, zlato, nemovitosti a zelená energetika

Mezinárodní projekt založený na využití krypto-finančních technologií a investic lidí. Projekt je strukturou holdingu (skupiny společností) oddělující hlavní správcovskou společnost od dceřiných společností působících v různých zemích po celém světě.

Motto holdingové společnosti "od pozemského až po virtuální" - nebylo zvoleno náhodou. S využitím tří různých offline zdrojů zisku na internetu může ve skutečném světě CryptoLand.Fund 100% garantovat svým investorům stabilní výnos bez rizik pro investované fondy.

7 důvodů, proč je CryptoLand jeden z nejlepších

Zkušenosti. Spolehlivost. Jedinečnost. Vize. Inovace. Záruky. Pohoda 

1. SOUHRNNÉ ZKUŠENOSTI hlav našich fondů v různých oborech podnikání - více než 100 let! Vytvořili jsme skutečné a virtuální projekty v USA, Kanadě, Izraeli, Německu, České republice, Mexiku, Rusku a na Ukrajině. V důsledku toho jsme obdrželi kolosální znalosti a manažerské zkušenosti v nejrůznějších oblastech světové ekonomiky.

2. NASDAQ, FOREX, POLONIEX Sestavili jsme tým zkušených obchodníků, kteří byli vycvičeni a cvičeni na nejslavnějších akciových trzích a světové krypto měně. Kromě výše uvedených: Kraken, BTC China.

3. CRYPTO-KOMPLEXY Používáme jedinečné softwarové řešení a také originální design míst a kanceláří investorů. Naši inženýři a programátoři jsou kompetentní a vysoce vzdělaní. Před fondem se podíleli na vývoji různých platebních systémů a kryptografických karet (PayPal, LiqPay, PAYEER a BTC-E)

4. VEDOUCÍ SVĚTOVÉ BANKY Pracujeme pro nejsilnější a nejspolehlivější banky planety HSBC, Bank of America, UniCredit Group, Skotská banka Kanady, Banco Santader

5.  Britské právo Jsme registrováni v jedné z nejlepších offshore zón světa

Skotsko pracuje podle britského práva, stovky let zaručuje nejspolehlivější ochranu zájmů investorů a bezpečnost jejich vkladů.

6. ROZVOJEM FONDU Vyvinuli jsme jasnou strategii na několik let dopředu a sestavili skutečný akční plán ("cestovní mapu") pro různé situace a byli pojištěni interním Stabilizačním fondem v případě nepředvídané vyšší moci.

7. BONUSOVÉ,ODMĚNY Připojili jsme časově testované schémata

S moderním víceúrovňovým systémem, nyní hrdě představujeme tři typy pasivních (zbytkových) příjmů: Rentier Bonus, bonus úspěchu a luxusní bonus.

Schvalujeme jen již zaregistrované členy, proto vyplňte do jména sponzora "jackings" a schválím to

Odměny z partnerského programu

Již proběhly v lednu první setkání v ČR a to v Olomouci a Praze

Další setkání v Olomouci a předání cen

Otevření kanceláře v Brně

Důkazy vyplácení

Podporované peněženky

Právní struktura fondu CryptoLand.Fund

Hlavní správcovská společnost holdingu - NANOGRID MARKETING LP - je registrována ve Skotsku a podléhá zákonům Velké Británie. Činnost společnosti se řídí "britským právem", které již několik stovek let zaručuje nejspolehlivější ochranu zájmů investorů a bezpečnosti jejich vkladů.

LP MARKETING NANOGRID 
9-10 DOCK STREET, SUITE 1 
Dundee, DD1 4BT 
Skotsko UK 

Pokud jste se rozhodli zaregistrovat, doporučuji se přidat do skupiny na Facebooku, kde máte stále aktuální informace, pravidelné prezentace, webináře, videa a lze tam diskutovat s ostatníma.

Každý ať investuje jen tolik, aby ho to neohrozilo a nebyl ve stresu!